


Stage lopen bij ZeroPlex
📍 Venlo 🕒 Tot 40 uur p/w 🎓 mbo – hbo 💾 stageplek
Wij hebben het hele jaar door verschillende stageplekken beschikbaar voor studenten met de studierichting ICT (mbo/hbo). Tijdens je stage krijg je ruimte voor eigen initiatief, om jouw kennis te vergroten en jezelf te ontwikkelen. Zowel binnen jouw vakgebied én als persoon. We hebben stages in uiteenlopende vakgebieden.
Hier herken je jezelf in:
- Je volgt een ICT/informaticaopleiding;
- Je bent op zoek naar een leerzame en leuke stage plek op mbo- of hbo-niveau;
- Ervaring met relevante Microsoftoplossingen, minimaal kennis van en ervaring met Windows-server 2012 en 2016, Windows 10 en 8, de Office 365 producten;
- Je vindt het leuk om met klanten problemen te analyseren;
- Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift;
- Je vindt het leuk om een probleem analytisch te benaderen;
Wat wij bieden:
- Een mooie leerplek om jouw kennis te vergroten en jezelf te ontwikkelen.
- Ongekend goede werksfeer. Met collega’s waar je blij van wordt!
- Epische VR-game ruimte;
- Technology Thursday, Vrijdag-vlaai-dag, Foute-kersttruien-feest, geweldig zomers bedrijfsuitje;
- Voldoende groeimogelijkheden binnen een jonge ICT-organisatie;
- Ruimte voor nieuwe initiatieven en ideeën. Daar staan we altijd voor open. Of je nu een maand of een jaar bij ons stageloopt;
Lijkt stage lopen bij ZeroPlex jou ook een droom?
Laat het ons weten dan nodigen we je snel uit voor een gesprek.
Wij zijn het hele jaar door op zoek naar stagiairs en nieuwe collega’s die ons team willen versterken. Ben je op zoek naar een stage plaats? Of wil je ons beter leren kennen? Bekijk onze vacatures. Stuur ons een open sollicitatie via het onderstaand formulier. We staan altijd open om met jou in gesprek te gaan!
Vul onderstaand formulier in.


